Serwery The Division ruszą 7 marca

Również pliki gry pobierzemy kilka dni wcześniej.

Do premiery The Division pozostał już niecały tydzień. Gra oficjalnie zadebiutuje 8 marca, na wszystkich popularnych platformach - PC, PlayStation 4 i Xbox One. Przystąpienie do rozgrywki będzie jednak możliwe nieco szybciej.

1

Ubisoft poinformował, że serwery gry zostaną włączone już 7 marca, o godzinie 14:01 czasu polskiego. Wtedy rozpocznie się właściwa zabawa.

Posiadacze cyfrowej kopii gry na Xbox One mogą rozpocząć pobieranie plików instalacyjnych jeszcze dzisiaj. W przypadku PC (Steam, Uplay) dane zostaną udostępnione jutro, 3 marca. Posiadacze PlayStation 4 muszą poczekać trzy dni dłużej, do 6 marca.

Ubisoft zdradził również, że recenzenci otrzymają dostęp do tytułu w tym samym czasie, co inni gracze. W momencie premiery nie należy się zatem spodziewać rozbudowanych opinii.

The Division to RPG akcji, nastawiona na rozgrywkę wieloosobową, choć nie zabraknie tu zawartości dla samotnych graczy. W tytule walczymy na ulicach ogarniętego epidemią Nowego Jorku, próbując zaprowadzić porządek.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami