Homefront ze zdalnie sterowanym samochodem w kolekcjonerce

Będzie też season pass.

Homefront: The Revolution otrzyma całkiem interesujące wydanie kolekcjonerskie, zawierające między innymi zdalnie sterowany model pojazdu opancerzonego z gry.

2

Pakiet zatytułowany Goliath Edition został wyceniona na 160 dolarów (ok. 640 zł). Trafi także do Polski, choć nie znamy jeszcze ceny.

W zestawie replika pojazdu Goliath, z działającymi światłami i niezależnym zawieszeniem dla sześciu kół. W grze pojazdami tego typu dysponują siły najeźdźcy z Korei.

Do tego pudełko typu steel book, 32-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi, pakiet DLC do wykorzystania podczas rozgrywki oraz przepustka sezonowa.

Szczegóły na temat season passa poznamy w przyszłości, lecz odpowiedzialna za produkcję firma Deep Silver obiecuje, że będzie wspierać tryb dla pojedynczego gracza przez 12 miesięcy po debiucie tytułu.

Powtórzono także, że zawartość związana ze zmaganiami wieloosobowymi dostępna będzie za darmo dla wszystkich zainteresowanych - przepustka dotyczy kampanii fabularnej, gwarantującej 30 godzin zabawy.

Wspomniane DLC z kolekcjonerki - pakiet Revolutionary Spirit - to skórka na motocykl i złoty pistolet, a także natychmiastowy dostęp do zdalnie detonowanych ładunków wybuchowych i karabinu snajperskiego dla naszego towarzysza w kooperacji.

Homefront: The Revolution ukaże się 20 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami