Pół godziny rozgrywki z wersji beta Kingdom Come: Deliverance

Premiera zostanie opóźniona?

Średniowieczna gra RPG od deweloperów z Czech - Kingdom Come: Deliverance - już 3 marca przejdzie z wersji alpha do beta, co wiąże się z wprowadzeniem szeregu istotnych nowości.

1
Akcja w kamieniołomie

Pojawi się między innymi kolejna linia fabularna, z systemem zadań i akcją umieszczoną w niedostępnej wcześniej lokacji. Do tego przerywniki filmowe i drzewka dialogowe.

W wersji beta znajdziemy też pierwszą większą bitwę i nowe wyposażenie dla postaci, w tym buławy i tarcze. Jest też wielki las, w którym łatwo można się zgubić.

Jedną niepewną kwestią pozostaje nadal data premiery produkcji. Debiut wersji PC wciąż planowany jest na lato tego roku, lecz te założenia mogą się jeszcze zmienić, w zależności od wydawcy.

Możliwe bowiem, że partner (na razie nieujawniony) zechce sprzedawać jednocześnie odsłony konsolowe, co oznaczałoby opóźnienie na komputerach osobistych.

- Nadal pracujemy nad letnią datą premiery - zapewnia Tobias Stolz-Zwilling, odpowiedzialny za kontakty z mediami. - Pomysł polegał na wydaniu wersji PC, z konsolami w późniejszym terminie.

- Pozostajemy niezależnym studiem, ale negocjujemy z wydawcami i potrzebujemy dystrybutora, by gra trafiła do sklepów, a ten chce synchronizacji debiutu z wersjami konsolowymi. Ale negocjacje nadal trwają.

Takie wieści mogą być pewnym rozczarowaniem dla fanów. Kingdom Come: Deliverance pojawiło się przecież na Kickstarterze między innymi właśnie po to, by pominąć współpracę z wydawcami.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami