Opublikowano zwiastun premierowy The Division

Na kilka dni przed debiutem.

Ubisoft opublikował w sieci premierowy zwiastun sieciowej strzelanki The Division. Materiał przybliża tło fabularne i prezentuje miasto, w którym przyjdzie nam walczyć.

1

- Manhattan jest zablokowany, a Brooklyn chyli się ku upadkowi - wprowadza nas w klimat głos agenta. Większość Nowego Jorku pogrążona jest w chaosie, a jednym z zadań graczy będzie utrzymanie miasta w ryzach.

Zwiastun przedstawia pokrótce dostępnych w grze wrogów, lokacje oraz specjalne umiejętności postaci, takie jak chociażby możliwość rozstawienia automatycznego działka.

The Division to RPG akcji nastawione na rozgrywkę wieloosobową, choć nie zabraknie tu zawartości dla samotnych graczy. W tytule walczymy na ulicach ogarniętego epidemią Nowego Jorku, próbując zaprowadzić porządek.

Jednym z głównych elementów produkcji będzie Strefa Mroku, pełniąca rolę dużej areny PvP. „Dark Zone ekscytuje najbardziej. Każdy napotkany gracz budzi niepokój, a lokacja skutecznie uczy pokory. Odwrócenie się plecami do obcego użytkownika może skończyć się dla nas tragicznie” - napisał Łukasz we wrażeniach z wersji beta.

The Division zadebiutuje 8 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami