Lepsza integracja z X360 i większy chat w aktualizacji Xbox One

Oraz szereg innych zmian.

Dzisiejsze zapowiedzi Microsoftu koncentrowały się na PC, lecz firma nie zamierza oczywiście porzucać wsparcia Xbox One - ujawniono szczegóły na temat kolejnej aktualizacji sprzętu.

1

Z 12 do 16 wzrośnie maksymalna liczba osób na chacie, umożliwiającym także komunikację pomiędzy konsolą i aplikacją Xbox na Windows 10. Okno z rozmowami pojawi się także podczas transmisji na Twitch.tv - opcjonalnie.

Do tego lepsza integracja z X360. Wstecznie kompatybilne produkcje pojawią się w sklepie Xbox Store, a zdobywane w nich osiągnięcia - na liście nowości naszego konta.

Wyniki Gamerscore widoczne będą w sekcji Osiągnięć, a zakładka z achievementami pojawi się w menu po lewej stronie. Wróci też ranking - w sekcji Centrum gry.

Awatary widoczne będą w sekcji Aktywności, dla użytkowników korzystających z nich w miejsce obrazków gracza. Sami ustalimy też standardową długość klipu w nagrywarce DVR (od 15 sekund do 5 minut).

Do tego odświeżona sekcja Polecane, Centra gier z aktywnymi hiperłączami, porównywanie awatarów ze znajomymi oraz zmieniony interfejs Reputacji, bez miernika dla osób o pozytywnej opinii.

Nie podano niestety, kiedy dokładnie można spodziewać się aktualizacji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami