Twórcy Superhot pracują nad obsługą sprzętu VR

Będzie też nowa zawartość.

Oryginalna strzelanka Superhot zadebiutowała wczoraj na rynku. Z tej okazji twórcy postanowili zaktualizować stronę kampanii na Kickstarterze, zdradzając plany na najbliższą przyszłość.

1

Z wpisu dowiadujemy się, że deweloperzy zamierzają aktualizować grę, dodając nową zawartość. Wszystkie nowości będą udostępniane za darmo. Obecnie nie wiadomo nic więcej na ich temat.

Polskie studio przypomniało, że wciąż pracuje nad wersją przeznaczoną na konsolę Xbox One, która ma zadebiutować w marcu.

Gra otrzyma również wsparcie dla technologii VR. „Nie możemy zdradzić zbyt wiele, ale Superhot w wirtualnej rzeczywistości będzie dawał wiele frajdy” - zapowiadają twórcy.

Pomysł na rozgrywkę w Superhot jest dosyć nietypowy - czas płynie tylko wtedy, gdy główny bohater się porusza. Pozwala to w efektowny sposób unikać kul wroga. Twórcy zdecydowali się na minimalistyczną oprawę graficzną, w której dominują biel i szarość z czerwonymi akcentami.

„Gra łódzkiego studia to wielki kickstarterowy sukces, który przełożył się na grę ze świetną koncepcją i solidnym wykonaniem, ale zbyt małą i krótką, by naprawdę wciągnąć” - napisał w recenzji Artur.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami