Zapowiedziano Deponia Doomsday - nową odsłonę przygodowej serii

Premiera już 1 marca.

Popularna seria niemieckich gier przygodowych Deponia doczeka się kolejnej odsłony, i to z premierą już 1 marca - ogłosili twórcy z Daedalic Entertainment.

1
Alternatywny Rufus

Cenę Deponia Doomsday ustalono na Steamie na 30 euro (ok. 132 zł). Platformy docelowe to PC (Windows, Mac, Linux). Jeszcze w tym roku ukażą się wersje pudełkowe, także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Polskim dystrybutorem jest firma Techland. Nie podano jeszcze daty premiery w naszym kraju. Nie znamy też szczegółów na temat wersji językowej.

Głównym bohaterem jest ponownie Rufus, a tematem przewodnim będą jego podróże w czasie. Twórcy jako inspiracje podają konflikt „utopia kontra dystopia”, w stylu filmów „Interstellar” czy „Elizjum”.

Deponia Doomsday ma być największą odsłoną cyklu, zapewniając około 20 godzin rozgrywki, ponad 100 teł i 70 postaci.

Powrócą też te dobrze znane, takie jak Goal, Lonzo i Lotti, a gracze poznają alternatywne zakończenia poprzednich odsłon serii - za pomocą zmian w czasie.

Daedalic Entertainment określa humorystyczną serię Deponia jako „najpopularniejszą niemiecką przygodówkę wszech czasów”, z 2,2 milionami sprzedanych egzemplarzy. Dotychczas ukazały się trzy odsłony: Deponia, Chaos on Deponia oraz Goodbye Deponia. Wszystkie z pechowym i niezbyt ambitnym Rufusem w roli głównej.

2
3

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami