Halo 5 otrzyma kooperacyjny tryb survival - Warzone Firefight

Jest też nowa aktualizacja.

Halo 5: Guardians otrzyma w tym roku kooperacyjny tryb survival o nazwie Warzone Firefight - sugeruje w najnowszym zwiastunie producent, studio 343 Industries.

1

Ten rodzaj zabawy pojawił się po raz pierwszy w Halo 3: ODST, a następnie w Halo: Reach, ale już nie w Halo 4. Zainteresowani gracze będą mogli „walczyć ze wspólnym wrogiem (i pochwalić się wyglądem swojej postaci)” - napisano w ogłoszeniu.

Na nowy element przyjdzie jeszcze poczekać, lecz już wczoraj strzelanka wzbogaciła się o aktualizację Hammer Storm, wprowadzający trzy kolejne tryby, mapę, dwie bronie i nie tylko.

Opcje rozgrywki to Grifball, Assault oraz Fiesta. Ten pierwszy przypomina nieco zmagania piłkarzy: za pomocą mieczy i młotów Gravity Hammer musimy przenieść piłkę do bramki przeciwnika. Assault stawia na podobny cel, ale z wykorzystaniem większego pakietu broni. W Fiesta odradzamy się za każdym razem z innym wyposażeniem.

Mapa Torque to duża, symetryczna lokacja, przeznaczona głównie do trybów Capture the Flag oraz Assault. Nowe bronie to wspominany Gravity Hammer oraz pistolet z Halo: Combat Evolved.

Aktualizacja dodaje też kilka przedmiotów REQ, takich jak kolejne dodatki do broni, skórki, pancerze, emblematy, animacje zabójstw czy wizjery na hełm. Pełna lista zmian i poprawek na oficjalnej stronie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami