Ścieżka dźwiękowa Wiedźmina 3 była jednym z mocniejszych punktów gry. Okazuje się, że jej twórca będzie odpowiedzialny też za muzykę do kolejnego projektu studia CD Projekt RED - Cyberpunk 2077.

01
Nadal czekamy na nowe informacje i materiały z Cyperpunka 2077

Potwierdził to w obszernym wywiadzie udzielonym serwisowi Gry-Online.pl sam autor soundtracku, kompozytor Marcin Przybyłowicz.

- Trochę mnie już szefostwo przymusza do tego, bo większość czasu spędzam przy Geralcie, aczkolwiek przymiarki do Cyberpunka zostały już poczynione - ujawnił, zapytany, czy zajmie się nową produkcją.

W trakcie rozmowy Przybyłowicz zdradził też kilka ciekawych informacji o nadchodzącym dodatku Krew i Wino do Dzikiego Gonu. Z jego słów wynika, że w prace nad ścieżką dźwiękową rozszerzenia zaangażowany jest Percival - zespół, który współtworzył muzykę do podstawowej wersji gry. A także Piotr Musiał - autor soundtracku do This War of Mine.

To nie wszystko. Kompozytor wyjawił, że wszystkie utwory, które znajdą się w DLC, zostaną napisane od nowa - autorzy nie wykorzystają żadnego elementu z głównej produkcji.

Data premiery rozszerzenia Krew i Wino nie jest jeszcze znana, ale dodatek ma ukazać się w pierwszej połowie bieżącego roku.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.