Uncharted 4: Kres Złodzieja z nowym zwiastunem fabularnym

Z polskim dubbingiem.

Firma Sony opublikowała nowy zwiastun gry akcji Uncharted 4: Kres Złodzieja. Materiał koncentruje się na warstwie fabularnej produkcji.

1
Tło jak ręcznie malowane

Film wprowadza do historii, która zostanie przedstawiona w grze. Dowiadujemy się, że bohaterowie ruszają na poszukiwania tajemniczego Edenu oraz pirackiego statku.

Istotną rolę odegrają też relacje Nathana z jego bratem Samem, który dotychczas uznawany był za zmarłego. Rodzeństwo łączyć ma „przeznaczenie”.

Zobacz także: Uncharted 4 recenzja - podsumowanie najnowszej odsłony oraz ocena gry.

Co ciekawe, z nagrania wynika, że podobnie jak w przypadku trzeciej części cyklu, w Uncharted 4: Kres Złodzieja nie zabraknie fragmentów osadzonych w przeszłości. W zwiastunie możemy zobaczyć sceny z młodości Drake'a i jego krewnego.

Całość wygląda bardzo dobrze, ale do wysokiego poziomu jakości oprawy graficznej twórcy serii ze studia Naughty Dog już nas przyzwyczaili.

Uncharted 4: Kres Złodzieja ukaże się 27 kwietnia na konsoli PlayStation 4. Poniżej znajdziecie wspomniany wyżej zwiastun (ciekawostka - w wersji z polskim dubbingiem, a poniżej także w oryginale).

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami