Zapowiedziano Farming Simulator 17

Premiera pod koniec roku, na PC i konsolach.

Giants Software planuje jeszcze w tym roku przygotować Farming Simulator 17, czyli kolejną odsłonę rolniczej serii, cieszącej się w Polsce ogromną popularnością.

1
Słoneczniki confirmed?

Tym razem - w odróżnieniu od FS15 - produkcja trafi jednocześnie na PC oraz „konsole”, pod koniec roku. Nie podano dokładnie, o jakich systemach mowa.

To obecnie wszystkie znane szczegóły. Na więcej detali musimy poczekać do imprezy What's Next of Focus Home Interactive, organizowanej przez wydawcę.

„Każda kolejna odsłona dociera do coraz większej liczby graczy i nie możemy się doczekać, by jeszcze bardziej rozszerzyć grono odbiorców” - komentuje Thomas Frey z Giants Software.

W styczniu dowiedzieliśmy się, że sprzedaż Farming Simulator 15 w Polsce to już imponujące 108 tysięcy egzemplarzy. Dystrybutor zaznacza, że „marka nieustannie zdobywa nowych fanów” i na pewno będzie chciał pobić ten wynik za sprawą nowej odsłony.

FS15 wprowadził między innymi nowy silnik graficzny, choć fani serii będą na pewno oczekiwali konkretnych usprawnień w trybie wieloosobowym, często nazywanym obecnie „symulatorem synchronizacji”.

2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami