Powstaje BioShock: The Collection na PS4 i Xbox One - raport

Zestaw trzech gier?

Projekt o nazwie BioShock: The Collection pojawił się na stronie brazylijskiej organizacji przyznającej grom w tym kraju kategorie wiekowe.

1
Prawie jak Just Cause

Według opublikowanych informacji, platformy docelowe dla takiego wydania to PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Na oficjalne potwierdzenie ze strony 2K Games musimy jeszcze poczekać, ale witryna brazylijskiego ministerstwa nie po raz pierwszy ujawnia dane, które później się potwierdzały.

Co więcej, produkt o nazwie „The BioShock Collection” na krótko pojawił się we wrześniu ubiegłego roku także na stronie sklepu Raro z Republiki Południowej Afryki.

Także wtedy nie ujawniono zawartości pakietu, ale można spekulować, że otrzymamy oryginalny BioShock, BioShock 2 oraz BioShock Infinite. Taka oferta powinna być szczególnie interesująca dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z serią, a teraz posiadają konsolę obecnej generacji.

- Na konkretne zapowiedzi związane z nowymi projektami przyjdzie pora w odpowiednim czasie. Ważne jednak, że BioShock to dla nas jedna z najważniejszych i stałych marek, w którą mocno wierzymy - zapewniał jeszcze w listopadzie prezes Take-Two, Strauss Zelnick.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami