Producent z Bioware pyta fanów o „taktyczną grę Dragon Age”

W stylu XCOM i Fire Emblem.

Mark Darrah, główny producent odpowiedzialny w Bioware za markę Dragon Age, zapytał graczy o stosunek do ewentualnej taktycznej gry z akcją w tym uniwersum.

„Zagralibyście w taktyczne Dragon Age?” - napisał na Twitterze, tworząc jednocześnie ankietę z różnymi odpowiedziami do wyboru.

Kolejne wiadomości producenta sugerują, że ma na myśli grę „w stylu XCOM i Fire Emblem”, choć bardziej zbliżoną do produkcji studia Firaxis. Tytuł nie zastąpiłby też „głównej” odsłony cyklu, stanowiłby dodatek do serii, spin-off.

Darrah zaznaczył także, że prace nad taką produkcją jeszcze się nie rozpoczęły, ale jego pytanie wyraźnie sugeruje, że część deweloperów z Bioware może być zainteresowana tego typu grą.

Zespół odpowiedzialny za cykl Dragon Age zakończył już prace nad wszystkimi dodatkami. Część pracowników zajęła się innymi projektami, chociażby nową odsłoną serii Mass Effect.

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami