Flota statków i efektowny skok w nadprzestrzeń w Elite: Dangerous

Imponująca scena.

Grupa graczy z floty Distant Worlds w Elite: Dangerous zorganizowała wspólny skok w nadprzestrzeń w jednym z wielu układów słonecznych. Imponująca scena została oczywiście zarejestrowana.

Piloci - w sumie aż 52 użytkowników - spotkali się przy lokacji Sagittarius A*, a po odpowiednim ustawieniu statków aktywowali hipernapędy swoich pojazdów. Wcześniej stworzyli też formację gwiazdy.

Grupowy skok to piękny widok, który pozostawił też widoczne dla wszystkich ślady - charakterystyczne jasne smugi. Serwery gry były pod dużym obciążeniem, ale na szczęście przetrwały.

- Zebraliśmy się w sześciu na robienie screenów. Postanowiłem jednak zaprosić kolejnych towarzyszy - zdradził organizator. - W końcu dałem ogłoszenie na wszelkich możliwych kanałach i zjawiło się więcej osób.

Elite: Dangerous to kosmiczny symulator. Gracze przemierzają ogromną galaktykę, zajmują się handlem, wydobywaniem minerałów, walką. Niedawno do gry wprowadzono możliwość lądowania na niektórych planetach

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami