Niemcy wyprzedzają Polskę w starciu narodów w Armored Warfare

Zostawicie to tak?

Rozpoczęte kilka dni temu starcie narodów w Armored Warfare nie idzie obecnie po myśli polskiej frakcji, przegrywającej z reprezentantami niemieckiego Hellhounds.

1
Brakuje skrzydeł

Aby spełnić patriotyczny obowiązek i dołączyć do rozgrywki, należy założyć konto na oficjalnej stronie gry i wybrać odpowiednią frakcję.

Podczas trwania akcji - do 6 marca - członkowie drużyn zbierają doświadczenie w trybie PvP i PvE, a reputacja dodawana jest do wskazanej grupy: Lancer lub Hellhound. Ci drudzy maja obecnie około 50 tys. punktów przewagi

Pierwsza runda zmagań kończy się 21 lutego. Przewidziano trzy tury, lecz rozgrywki krajowe toczą się do dwóch zwycięstw, więc ostatnia faza może się nie odbyć.

Wszyscy zarejestrowani gracze ze zwycięskiej drużyny otrzymają 7 dni konta premium, a setka najlepszych otrzyma 1500 złota.

Założenia rozgrywki Armored Warfare przypominają popularne World of Tanks, ale różnica polega na tym, że gra stawia na współczesne maszyny wojenne, podzielone na klasy: czołgi podstawowe, niszczyciele czołgów, artyleria, pojazdy opancerzone, czołgi lekkie i inne.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami