Beta The Division - co nowego?

Metro, frakcje i nie tylko - ruszyły otwarte testy.

Otwarte testy beta The Division wystartowały już na Xbox One, podczas gdy posiadacze PC i PlayStation 4 muszą poczekać do jutra, do godziny 13:00.

1

Jeśli nie braliśmy udziału w zamkniętej fazie, będzie to dla nas pierwszy kontakt z grą. Warto jednak wiedzieć, co nowego znajdziemy w tej wersji strzelanki.

Największym dodatkiem w otwartej becie jest druga misja fabularna, rozgrywająca się w tunelach metra. Spotkamy tu nową frakcję - Sprzątaczy.

Zadaniem jest znalezienie zagubionego inżyniera, Paula Rhodesa. Ten - po uratowaniu - odblokuje kolejne skrzydło w naszej bazie wypadowej.

Mowa o zakątku przeznaczonym na badania techniczne, umożliwiającym rozwój nowej umiejętności, czyli małą wieżyczkę strzelniczą.

Ubisoft zmodyfikował też Strefę Mroku do potyczek „gracz kontra gracz”, wprowadzając „znacznie większą liczbę” przeciwników sterowanych sztuczną inteligencją.

Skrzynki z wyposażeniem będą odświeżały się rzadziej, lecz znajdziemy w nich lepszy ekwipunek. Większa jest też nagroda za zdradę towarzyszy i przetrwanie starcia do przylotu helikoptera.

Z drugiej strony, inni gracze łatwiej rozpoznają, że postanowiliśmy zdradzić - dzięki nowej ikonie. Naprawiono również szereg mniejszych błędów i usterek.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (13)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami