Nowy trailer Attack on Titan pokazuje rozgrywkę jako Tytan

W czwartek premiera w Japonii.

Firma Koei Tecmo przygotowała kilka nowych materiałów z rozgrywki w grze akcji Attack on Titan od studia Omega Force, debiutującej w Japonii już w najbliższy czwartek.

1
Uśmiech!

Łącznie otrzymujemy trzy materiały, wszystkie związane ze zbliżającą się premierą - więc, niestety, tylko w języku japońskim.

Pierwszy jest klasyczny zwiastun, następnie obejrzeć możemy przerywnik filmowy w japońskim stylu. Najbardziej interesujące jest chyba jednak ostatnie, krótkie wideo, prezentujące akcję jako Tytan - i mnóstwo zniszczeń.

Platformy docelowe to PlayStation 3, PS4 oraz PS Vita. Premiera w Europie jeszcze w tym roku. Jak na studio Omega Force przystało, mamy do czynienia z grą akcji.

Zasady rozgrywki są podobne do wszystkich odsłon Dynasty Warriors, choć tym razem nie zmierzymy się z setkami przeciwników, a właśnie z ogromnymi, uśmiechniętymi nudystami-tytanami.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami