Nowa ciężarówka w aktualizacji American Truck Simulator

I mniejsze kary.

American Truck Simulator krytykowany jest głównie za skromną zawartość, zwłaszcza w sferze dostępnych pojazdów. Twórcy starają się zmienić sytuację, dodając nową ciężarówkę - Kenworth W900.

1
Kenworth W900

Pojazd wprowadzany jest w darmowej aktualizacji, modyfikującej także system kar i mandatów. Te będą niższe w początkowej fazie gry, lecz urosną wraz umiejętnościami i poziomem gracza.

„Zmieniliśmy też system detekcji prędkości na bardziej pobłażliwy, dając więcej czasu na dostosowanie się do nowego ograniczenia. Na pewno nie chcemy, by gracze poczuli, że są traktowanie niesprawiedliwie” - napisano na oficjalnym blogu gry.

Usprawniono również wykrywanie zachowania gracza na skrzyżowaniach:

„Dla kierowców z Europy zaskoczeniem może być także fakt, że w Stanach Zjednoczonych możliwe jest skręcenie w prawo na czerwonym świetle, o ile nie jest to wyraźnie zabronione. Jeśli poprawnie skorzystamy w grze z kierunkowskazu, kara nie jest naliczana” - wyjaśniają twórcy.

W planach na przyszłość są kolejne modyfikacje i poprawki: więcej oznaczeń ograniczeń prędkości oraz zmiany w sztucznej inteligencji ruchu ulicznego.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami