Budowa robotów i nowa lokacja w dodatkach do Fallout 4

Pierwsze DLC w marcu. Przepustka sezonowa drożeje.

Przedstawiciele Bethesdy ujawnili zawartość trzech dodatków do Fallouta 4. Gracze otrzymają nowe przedmioty oraz możliwości, a także niedostępną wcześniej lokację.

2
Wasteland Workshop

Wydawca zapowiedział także, że 1 marca wzrośnie cena przepustki sezonowej, w związku z rozbudowaniem zawartości - poza trzema opisywanymi poniżej, w planach są też kolejne dodatki. Zamiast 29 dolarów, za zestaw rozszerzeń zapłacimy 49 dol. Jeśli zdążymy z zakupem przed tą datą, nadal otrzymamy całą planowaną zawartość.

W marcu zadebiutuje pierwsze DLC - Automatron. Wprowadzi do świata zabójcze roboty. Pokonując je, użytkownicy zdobędą specjalne części i stworzą własnych stalowych kompanów. Rozszerzenie wyceniono na 10 dol.

Dodatek Wasteland Workshop - koszt 5 dol. - i debiutuje w kwietniu. Pozwoli budować w bazie specjalne klatki i pułapki, dzięki którym schwytamy bandytów i dzikie stworzenia. Pojawią się także dodatkowe opcje związane z warsztatem, jak choćby wypychanie zwierząt.

Największe rozszerzenie - Far Harbor - ukaże się w maju. Wyceniony na 25 dol. dodatek pozwoli wybrać się do nowej lokacji, tytułowej wyspy. Gracze udadzą się tam, by rozwikłać pewną zagadkę związaną ze zleceniem dla agencji detektywa Valentine'a.

„Odnajdź swoją drogę w sercu konfliktu między syntkami, Dziećmi Atomu i mieszkańcamy wyspy. Czy pomożesz przywrócić pokój w Far Harbor, a jeżeli tak, to jakim kosztem?” - czytamy w opisie.

Far Harbor wprowadzi do gry największy teren jaki kiedykolwiek pojawił się w DLC od Bethesdy, „wypełniony nowymi misjami, osadami, podziemiami i kreaturami”.

Ostatnie DLC wprowadzi też nowy, potężny zestaw broni i pancerzy.

Na oficjalnej stronie można zapisać się do testów zapowiedzianych dziś dodatków. Twórcy prześlą wybranym graczom instrukcje w ciągu kilku tygodni.

asdasadasdas
Far Harbor
3
Automatron

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami