Dying Light: The Following - Misja 7: Vanitas

Zadanie główne, w którym docieramy do ważnego pracownika Matki.

Zadanie zostanie zlecone przez bezlicego przez radio, po tym jak zdobędziesz odpowiednio wysoką rangę (piewca wiary) w kulcie Dzieci Słońca i wykonasz dla nich zadanie „Anomalie". Bezlicy poinformuje cię, że Matka wysłała pewnego człowieka na ważną misję, ale do tej pory nie powrócił. Twoim celem będzie dotarcie do niego i sprawdzenie, co się stało.

036

Udaj się w stronę rezydencji na wschodzie mapy. Droga do niej prowadzi przez gospodarstwo opanowane przez zombie, w tym jednego wielkiego mutanta. Jeśli nie chcesz z nim walczyć, to skorzystaj z linki, żeby szybko przedostać się na teren rezydencji po zabudowaniach z lewej. Kiedy dotrzesz do willi okaże się, że wszystkie drzwi są zamknięte. Podejdź do drewnianego, zniszczonego pomostu od strony zatoki i skorzystaj z linki, żeby dostać się do jaskini z lewej (obrazek powyżej).

037

Stamtąd udaj się do drabiny, po której wejdziesz do rezydencji. W środku otwórz łatwy zamek wytrychem, po czym udaj się w lewo i przepchnij szafę (obrazek powyżej) stojącą w przejściu. Udaj się w prawo i na korytarzu wejdź na górę po schodach z prawej.

038

Przejdź przez drzwi, po czym rusz przed siebie i przejdź przez dwa pokoje, aż trafisz do pomieszczenie ze schodami, po których wejdź na górę. Przejdź przez drugie drzwi od lewej, a dotrzesz do pokoju z poszukiwanym Atillą (obrazek powyżej). Po rozmowie z nim będziesz musiał przywrócić w willi zasilanie.

039

Opuść budynek i zacznij kierować się wzdłuż czerwonego kabla z prawej (będzie zaznaczony na żółto na mini mapie). Jest on rozerwany w dwóch miejscach - w budynku na piętrze (obrazek powyżej) oraz za warsztatem (miejsca zerwań są zaznaczone na mapie szarymi okręgami). Po złączeniu kabla musisz jeszcze przywrócić zasilanie w trzech miejscach - na słupie przy wejściu do gospodarstwa, na szczycie wieży ze zbiornikiem wodnym oraz w stodole z generatorem (punkty będą zaznaczone żółtymi okręgami).

Po przywróceniu zasilania wróć do Atilli, który powie ci, że należy teraz zbadać trzy monolity. W tym momencie bieżąca misja się zakończy, a rozpocznie kolejna - „Niedokończona opowieść".

Następnie: Dying Light: The Following - Misja 8: Niedokończona opowieść

Powrót do spisu treści: Dying Light: The Following - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami