Dying Light: The Following - Misja 10: Światełko na końcu tunelu

Zadanie główne, w którym rozprawiamy się z bandytami.

Zadanie rozpocznie się po ukończeniu misji „Los głupca". Jak zwykle przez radio zgłosi się do ciebie bezlicy, który poinformuje cię o ważnym spichlerzu zajętym przez bandytów. Twoim celem będzie udanie się do zaznaczonego na południu miejsca.

048

Przed udaniem się do spichlerza warto zaopatrzyć się w broń palną (najlepiej karabin) i sporą ilość amunicji. Zacznij od rozprawienia się z przeciwnikami znajdującymi się powyżej ciebie, po czym zacznij wchodzić na kolejne piętra spichlerza i eliminować bandytów (obrazek powyżej). Pamiętaj, aby chować się przed ostrzałem i uciekać przed granatami.

049

Na kolejne piętra możesz wchodzić po schodach lub korzystać z linki z kotwiczką. Twoim celem jest dotarcie na sam szczyt, który oczyść z wrogów. Następnie zlokalizuj jeden z pomarańczowych baraków. Wyskoczy z niego żołnierz, którego załatw, po czym wejdź do środka i porozmawiaj z bratem Orcanem (obrazek powyżej).

050

Następnie będziesz musiał dotrzeć do latarni morskiej na północnym wschodzie. Po dojechaniu na miejsce (obrazek powyżej) wespnij się na przedostatnie piętro i przejdź przez otwarte okno do środka. Następnie skieruj się na górę po schodach i otwórz drzwi z prawej.

Uwaga - w tym momencie rozpocznie się finałowa sekwencja kampanii fabularnej.

051

Po dość długiej animacji znajdziesz na ziemi, otoczony przeciwnikami. Korzystaj z osłon i eliminuj jednego po drugim. Nie wychodź na otwarty teren, gdzie stanowisz łatwy cel dla bandytów. Po zabiciu wszystkich rozejrzyj się wokół i zlokalizuj pojemnik z fiolkami (obrazek powyżej). Podnieś je, wsiądź do auta i zacznij zjeżdżać drogą w dół, rozjeżdżając lub omijając ostrzeliwujących cię przeciwników. W tym momencie włączy się ostatnia misja - „Posłuszni".

Następnie: Dying Light: The Following - Zakończenie (wariant 1 i 2)

Powrót do spisu treści: Dying Light: The Following - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami