Aktualizacja (14.02.2016): Poniżej znaleźć można kilka zdjęć planowanych figurek, prosto z imprezy Toy Fair 2016. Jakość zdecydowanie mieszana (dzięki, IGN).

2
3
4
5
6

***

Oryginalna wiadomość (13.02.2016): Firma Dark Horse kontynuuje współpracę ze studiem CD Projekt. Tym razem mowa jednak nie o komiksach, lecz o serii figurek, debiutujących jesienią tego roku.

W planach są nie tylko „standardowe” figurki, ale także popiersia, zabawki z ruchomymi elementami i rekwizyty, wszystkie bazujące na serii gier z Geraltem w roli głównej.

Pierwsze w kolejce do wydania są właśnie modele z Białym Wilkiem, Triss i Ciri, po 30 dolarów (ok. 120 zł) za sztukę. Nie wiemy obecnie, czy produkty trafią także do Europy.

Dalsze plany obejmują między innymi Yennefer i Eredina z Dzikiego Gonu. „Fani od dłuższego czasu dopytują się o przedmioty kolekcjonerskie i dzięki tej współpracy możemy w końcu zrealizować te prośby” - komentuje Rafał Jaki z CD Projekt Red.

Poniżej znaleźć można zdjęcie figurki z Geraltem. Na więcej detali musimy poczekać do startujących dzisiaj targów Toy Fair 2016, gdzie pojawi się także nowa seria zabawek na licencji Halo.

1

Reklama