Dying Light: The Following - Zadanie poboczne: Tajny projekt

Misja dodatkowa, w której pomagamy inżynierom skonstruować niecodzienny projekt.

Misja aktywuje się automatycznie po pewnym czasie od zakończenia zadania dodatkowego o nazwie „Napad stulecia". Inżynierowie skontaktują się z tobą przez radio mówiąc, że mają kolejny świetny plan. Jeśli jesteś nim zainteresowany, to udaj się na południe w stronę miejsca zaznaczonego na mapie.

z038

Po dotarciu na miejsce podejdź do wagonu przed tunelem (obrazek powyżej) i porozmawiaj z braćmi. Okaże się, że wpadli na pomysł kolejnego wynalazku, który do skonstruowania wymaga części metalowych (sztuk 8), gwoździ (8) oraz taśmy klejącej (6). Są to przedmioty dość często występujące w świecie gry, więc jeśli nie posiadasz ich w ekwipunku, to rozejrzyj się po okolicznych miejscach lub odwiedź lokalnych handlarzy.

Wróć do inżynierów i przekaż im potrzebne części. Następnie odjedź od wagonu i poczekaj, aż otrzymasz wiadomość, że potrzebują 12 butelek z benzyną. Jeśli nie posiadasz ich ze sobą, to przeszukuj baki stojących aut i odwiedzaj stacje benzynowe, po czym wróć z „towarem" do znajomych. W ten sposób ukończysz zadanie, ale po chwili otrzymasz od nich kolejne - „Niecodzienne rakieta".

Następnie: Dying Light: The Following - Zadanie poboczne: Niecodzienna rakieta

Powrót do spisu treści: Dying Light: The Following - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami