Fallout 4 otrzyma wkrótce nowy i rozbudowany tryb Survival

Oraz informacje o DLC.

Fallout 4 był po premierze krytykowany między innymi za tryb Survival, który co prawda zwiększał poziom trudności, ale nie przypominał tej samej opcji zabawy z Fallout: New Vegas. Sytuacja ma zmienić się w przyszłej aktualizacji.

1
Ten obrazek nigdy się nie nudzi

Przedstawiciele Bethesda Game Studios potwierdzili na Twitterze, że zajmują się „kompletnym przeprojektowaniem trybu Survival w Fallout 4. Jedzenie, sen, choroby, niebezpieczeństwa i nie tylko” - czytamy we wpisie.

W obecnej formie ten wyższy poziom trudności zwiększa po prostu otrzymywane obrażenia czy zdrowie przeciwników. Wyzwanie rośnie, ale nie zmienia rozgrywki w większym stopniu i ma mało wspólnego ze sztuką przetrwania na postapokaliptycznym pustkowiu.

Deweloperzy zdają się także sugerować, że na wieści o planowanych dodatkach DLC do Fallout 4 nie będzie trzeba czekać już zbyt długo.

„Wiemy, że nie możecie się doczekać na szczegóły tego, co znajdziecie w DLC. Oczekiwania nie będą już długie i sądzimy, że będziecie podekscytowani” - zapewnia Bethesda.

Tymczasem warto zaopatrzyć się w aktualizację 1.03, która usprawnia oprawę graficzną produkcji, zwłaszcza na konsolach. Więcej szczegółów w analizie od Digital Foundry.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami