Dying Light: The Following - Zadanie poboczne: Napad stulecia

Misja dodatkowa, w której pomagamy uwolnić się z tarapatów dwóm znajomym.

Misja uruchomi się automatycznie po ukończeniu zadania dodatkowego o nazwie „Łubudu-Bum-Bum-Gruch". W trakcie nawiązania łączności radiowej z inżynierami dowiesz się, że wpadli w tarapaty i są uwięzieni w wagonie kolejowym na moście.

z036

Skieruj się do miejsca zaznaczonego na mapie i wejdź na most. Przygotuj sobie broń palną, ponieważ miejsce jest opanowane przez bandytów z karabinami. Dlatego też zachowaj czujność - ukrywaj się za przeszkodami i eliminuj przeciwników stopniowo (obrazek powyżej). Możesz również wskoczyć na dach jednego z wagonów, jednak pamiętaj, że pomimo lepszego pola ostrzału sam staniesz się łatwiejszym celem.

z037

Pamiętaj, żeby wyeliminować również strażnika stojącego na pobliskiej wieży. Po oczyszczeniu terenu zlokalizuj wagon, który nie posiada przy drzwiach łańcucha (obrazek powyżej) i zapukaj w niego. Porozmawiaj z braćmi, co zakończy bieżące zadanie. Przy okazji detektor będzie od tej pory reagował na wszystkie chipy w okolicy, dzięki czemu zyskasz namiary na cenne przedmioty. Aby otwierać znaleziony w ten sposób skrzynie będziesz potrzebował specjalnego przyrządu, który zdobędziesz po wykonaniu dla konstruktorów kolejnych zadań - "Tajny projekt" oraz "Niecodzienna rakieta". Kartę do kontenerów wojskowych zdobędziesz z kolei podczas wykonywania misji głównej "Zgromadzenie".

Następnie: Dying Light: The Following - Zadanie poboczne: Tajny projekt

Powrót do spisu treści: Dying Light: The Following - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami