Dying Light: Spotlight Edition kosztuje skromne 10 mln dol.

Z rolą w filmie włącznie.  

Techland przygotował specjalną edycję kolekcjonerską gry Dying Light. Wydanie Spotlight Edition wyceniono na jedyne 10 milionów dolarów, oferując między innymi rolę w filmie.

Poza występem w Dying Light: The Movie, możemy liczyć na profesjonalne lekcje aktorstwa od Rogera Craiga Smitha (Ezio w Assassin's Creed), trening parkouru (lub kaskadera), naukę jazdy w trudnym terenie, prywatną przyczepę na planie filmowym i kopię scenariusza.

Do tego makijaż zombie, promocyjne tournee po świecie (z przelotami i luksusami), dziesięć biletów na premierę, rola Kyle'a Crane w specjalnej edycji Dying Light i cztery kopie Dying Light: The Following.

To nie pierwszy raz, gdy Techland stawia na popularyzację serii za pomocą kolekcjonerski, której najpewniej i tak nikt nie kupi. Niemal równo rok temu informowaliśmy o zestawie, gdzie w którym główną atrakcją był... dom.

„Mamy sezon Oscarowy, więc chyba nie ma lepszego momentu na podbój Holywood!” - komentuje Charlotte Knight ze sklepu Game, który jako jedyny oferuje Spotlight Edition.

Otwarty pozostaje fakt, czy film Dying Light: The Movie to tylko żart, czy też rzeczywiście są plany na taką produkcję. Sytuacja mogłaby być całkiem ciekawa, gdyby ktoś rzeczywiście wykupił kolekcjonerkę za 10 milionów dolarów i żądał realizacji wszystkich atrakcji...

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami