Dying Light - mody do gry

Odblokowanie broni i schematów, produkcja amunicji i inne ciekawe mody.

Dying Light, stworzone przez polskie studio Techland, to wielka przygoda z zombie. Nie dziwi więc, że w celu jeszcze większego ubarwienia rozgrywki, powstało wiele modów. Wycięcie niektórych elementów, odblokowanie innych lub rozwinięcie kolejnych, to tylko garstka możliwości fanowskich modyfikacji. Choć mechanizm rozgrywki, niezbyt skomplikowany, daje nam wiele radości, mody potrafią ułatwić wiele czynności lub całkowicie odmienić styl naszej gry.

Stworzona poniżej lista zawiera wciąż aktualizowane i nowe mody, wybrane z najpopularniejszych, które powstały do tej pory. Znajdziecie tu między innymi sposób na usunięcie niektórych przerażających stworów. Ułatwimy sobie dostęp do arsenału. Wyłączymy niektóre efekty lub powiększymy zasobność kieszeni i szybkość przeładowania niezastąpionej linki z hakiem.

Poniższa lista to ciągle aktualizowane wpisy o modyfikacjach, w większości działających z aktualną wersją gry. Zawierają dokładny opis, instrukcję i obrazki przedstawiające działanie modów. Dzięki nim dowiemy się jak poprawnie zainstalować moda i czego po wgraniu oczekiwać, a także prześledzimy dokładnie zawartość i sposób działania.

Chcący korzystać z modów w trybie dla wielu graczy, powinni zapoznać się z instrukcją: Jak włączyć mody w trybie multiplayer.

001

Wszystkie schematy - mod do Dying Light
Mod automatycznie dający nam dostęp do wszystkich schematów produkcji broni. Dzięki niemu stworzymy nawet legendarne bronie. Mod nie koliduje z nagrodami za wykonywanie zadań.

002

Wytwarzanie amunicji - mod do Dying Light
Modyfikacja daje dostęp do nowych schematów, które umożliwiają produkcję nabojów do pistoletu, strzelby i karabinu. Każdy przepis wymaga innych składników, które znajdziemy rozsiane po całym Harran.

003

Wyłączenie nocnych Przemieńców - mod do Dying Light
Polujący tylko w nocy Przemieńcy to najbardziej przerażający element gry. Mod usuwa stwory występujące losowo po zapadnięciu zmroku. Pozostawia jednak Przemieńców przypisanych do misji lub lokacji.

004

Więcej amunicji - mod do Dying Light
Dostępność amunicji to jedno, a drugie to ilość jaką możemy nosić ze sobą. Kiedy już znajdziemy bogate źródło pocisków, przyda się mod, który zwiększa maksymalną ilość możliwą do przechowywania do 999 sztuk.

005

Szybki zegarek - mod do Dying Light
Mod, za pomocą którego będziemy mieli szybszy dostęp do zegarka. Zamiast włączać kartę postaci i ekwipunek, wystarczy przytrzymać jeden klawisz aby Crane podniósł rękę i zerknął na zegarek, który ma na ręce.

006

Otworzenie wszystkich zamków - mod do Dying Light
Minigra związana z otwieraniem zamków wydać się może nietrafionym pomysłem w grze polegającej na ciągłym biegu i utrzymywaniu tempa. Zamiast dłubać w zamku, wgrywamy moda, który wyłącza wszystkie zamki, otwierając je.

007

Wyłączenie efektu prześwietlenia - mod do Dying Light
Kiedy zadajemy potężne ciosy, szkielet przeciwnika prześwietla się ukazując połamane kości. Za pomocą moda wyłączymy ten efekt. Jest to jedynie zabieg estetyczny, zmieniający efekt wizualny.

008

Wszystkie przedmioty w sklepie - mod do Dying Light
Dzięki tej modyfikacji, wszystkie przedmioty w grze dostępne będą już od samego początku, w sklepie. Wliczając w to bronie legendarne lub pochodzące z DLC. Mod nie zmienia cen przedmiotów.

009

Nieskończony, dłuższy grappling hook - mod do Dying Light
Wyłączenie odliczania do kolejnego użycia linki z hakiem. Za pomocą moda możemy do woli strzelać grappling hookiem bez konieczności czekania. Dodatkowo możemy wydłużyć linkę dwukrotnie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami