American Truck Simulator - poradnik na start

Wszystko, co najważniejsze, by dobrze zacząć.

Witamy w poradniku i solucji do gry American Truck Simulator. To kolejna część popularnego symulatora ciężarówki i biznesu transportowego od studia SCS Software. Jeżeli grałeś w poprzednią część osadzoną na terenie Europy, gra nie powinna cię niczym zaskoczyć. Jeśli jednak jesteś nowy w tego typu grach, gorąco zachęcamy cię do lektury niniejszej publikacji.

Znajdziesz tutaj podstawy sterowania, wskazówki jak rozwijać postać, w jakie ulepszenia inwestować w swojej ciężarówce i jak zatrudniać kolejnych kierowców. Razem z naszym poradnikiem zbudujesz dobrze prosperujące przedsiębiorstwo.

Spis treści:

Wkrótce dalsza aktualizacja.

Trzy ważne porady

- Prowadząc ogromną ciężarówkę, zazwyczaj z ciężkim ładunkiem na naczepie, musisz pamiętać o gabarytach i wadze. Taki zestaw nie jest rzecz jasna tak zwrotny i szybki jak samochód osobowy, dlatego musisz szybko zapomnieć o grach wyścigowych, ponieważ doświadczenie z nimi związane nie będzie tu miało najmniejszego pokrycia.

- Dość trudne może okazać się bezbłędne ocenianie odległości, zwłaszcza przy skręcaniu. Musisz wówczas brać duży zapas na łuku, często zmuszając się do wjechania pod prąd, aby podczas łamania naczepy w nic nią nie zahaczyć. Zwróć uwagę jak robią to profesjonalni kierowcy nawet na zwykłych skrzyżowaniach.

- Początkowo nie będziesz zarabiał dużych pieniędzy, a będą ci bardzo potrzebne do rozwoju i spłaty pożyczki. Aby nie tracić ich za dużo bardzo uważaj na uszkodzenia wożonego towaru i staraj się nie przekraczać dozwolonej prędkości. To właśnie za te wykroczenie możesz otrzymać najbardziej uderzające w portfel mandaty.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami