Dying Light: The Following - Zadanie poboczne: Rozstaje

Misja dodatkowa, w której sprawdzamy, co stało się z zaginionym dostawcą ziół.

Misję możesz rozpocząć po odczytaniu notatki na drzwiach Jasira, wraz z postępami w grze. Jasir opowie ci Sabicie, który zawsze dostarczał tubylcom lekarstwa, ale od jakiegoś czasu się nie pojawia. Twoim zadaniem będzie sprawdzenie, co stało się z mężczyzną.

z014

Wejdź do auta i zacznij kierować się na południe, do punktu zaznaczonego na mapie, gdzie ma przebywać poszukiwana osoba. Po dotarciu w pobliże miejsca obszar na mapie rozświetli się na żółto, pokazując, gdzie masz szukać Sabita. Podążaj wzdłuż rzeki, podchodząc do obszaru od wschodu. Z tego miejsca zobaczysz kamieniste podwyższenie oraz kawałek drzewa prowadzący do jaskini (obrazek powyżej).

z015

Możesz też skorzystać z podejścia południowego (głazy), przy czym dobrze jest się wspierać kotwiczką z linką. Po dotarciu na szczyt kamienistego wzgórza zlokalizuj chatę Sabita i rozpraw się z okolicznymi zombie. Dom jest zamknięty, ale podejdź do niego od strony drzwi i ukucnij (obrazek powyżej). W ten sposób będziesz mógł dostać się do środka od dołu.

W samej chacie nic jednak nie znajdziesz, natomiast pod nią jest sporych rozmiarów jaskinia przemieńców. W tym momencie w dzienniku pojawi się kolejne zadanie dodatkowe o nazwie „Wznieść się ponad słabość ciała".

z016

Możesz je wykonać lub nie. Najważniejsze w bieżącej misji, to przeszukanie plecaków wśród drewnianych palet (obrazek powyżej). To właśnie w nich znajdziesz zioła, z którymi wróć do Jasira.

Następnie: Dying Light: The Following - Zadanie poboczne: Wznieść się ponad słabość ciała

Powrót do spisu treści: Dying Light: The Following - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami