The Division na PC nie jest ograniczane - dementuje Ubisoft

„To po prostu nieprawda.”

Ubisoft postanowił zdementować opinię jednego z deweloperów, według którego The Division na PC nie może zbytnio wykraczać poza możliwości konsol.

1

„Zauważyliśmy, że komentarz członka naszego zespołu został odebrany przez część społeczności na komputerach osobistych jako sugestia, że odsłona PC jest »ograniczana«, co po prostu nie jest prawdą” - napisano w oświadczeniu dla serwisu GameSpot.

„Od samego początku The Division powstawało od podstaw na PC i jesteśmy pewni, że gracze będą zadowoleni z dostępnych w tej wersji funkcji” - czytamy dalej. „Wspierają to opinie zgromadzone podczas testów wersji beta.”

Oświadczenie Ubisoftu to pokłosie komentarzy anonimowego dewelopera z ubiegłego tygodnia, który potwierdził, że gra powstawała od początku z myślą o komputerach osobistych. Twórca miał jednak co innego do powiedzenia na temat „ograniczania”.

- Musimy trzymać się na równi z konsolami. Wyjście zbyt daleko w stosunku do nich nie byłoby sprawiedliwe. Ale dedykowana wersja PC była dobrym rozwiązaniem - mówił.

The Division debiutuje 8 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami