Nowy zwiastun Far Cry Primal podsumowuje informacje o grze

Wszystko, co najważniejsze.

Ubisoft przygotował kolejny zwiastun dla Far Cry Primal, w niecałe pięć minut podsumowując najważniejsze informacje o grze.

1
Uścisk!

Zaczynamy od fabuły: główny bohater produkcji - myśliwy o imieniu Takkar - zapuścił się za daleko w pogoni za zwierzyną. Wchodząc na obcy teren, łowca wraz ze swoimi współplemieńcami znieważył wojowniczy szczep Udam, na którego czele stał straszliwy Ulla.

Jest też spojrzenie na dostępny arsenał: maczugi, włócznie do rzucania i dźgania oraz różne rodzaje łuków, które sprawiają, że nadal mamy do czynienia ze strzelanką.

Następny fragment poświęcono sympatycznym zwierzakom, które będziemy mogli wezwać do pomocy w celu brutalnego mordowania wroga, czy też wykorzystania jako środek transportu lub mobilny zwiad. Najgroźniejsze są borsuki.

Do tego spojrzenie na rywalizujące ze sobą frakcje, w tym oczywiście głównego „szaleńca”, bez którego seria Far Cry widocznie nie może się już obyć.

Far Cry Primal debiutuje już 23 lutego na PlayStation 4 i Xbox One oraz 1 marca na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami