Dying Light: The Following - Zadanie poboczne: Listonosz już nie zadzwoni dwa razy

Misja dodatkowa, w której odzyskujemy paczkę pocztową dla małego chłopca.

Zadanie staje się dostępne po przyjrzeniu się rysunkowi, który leży na biurku Jasira. Po rozmowie z mężczyzną dowiesz się, że młody chłopak ciągle rysuje to samo, licząc, że w końcu otrzyma obiecany dawno temu prezent.

Przeszukanie poczty i dotarcie do furgonetki

Twoim celem będzie dotarcie do budynku poczty znajdującego się na południowy wschód od farmy, w miasteczku opanowanym przez zombie.

z009

Do środka możesz się dostać z poziomu parteru, otwierając średniej trudności zamek wytrychem od strony podwórza (lub z poziomu ulicy). Po znalezieniu się wewnątrz udaj się do pomieszczenia z prawej, gdzie są półki z listami, i wyłącz alarm znajdujący się na ścianie z prawej (obrazek powyżej).

Uwaga - gdybyś wszedł do budynku z poziomu pierwszego piętra, to alarm znajdziesz w narożniku obok wózka z listami.

Rozejrzyj się nieco po pomieszczeniu na parterze. Na blacie z lewej znajdziesz przedmiot kolekcjonerski - List. Kolejne listy oraz notatkę znajdziesz w głównym pomieszczeniu na parterze.

z010

Wejdź po schodach na górę. Kiedy spróbujesz otworzyć drewniane drzwi (obrazek powyżej) okaże się, że są zamknięte. Skieruj się na wyższe piętro i przejdź przez kolejną sortownię, gdzie znajdziesz następne listy, czyli przedmioty kolekcjonerskie.

z011

Dojdź do końca korytarza i przejdź przez drzwi z lewej. Trafisz do pomieszczenia z wisielcem. Z prawej strony w szufladzie znajdziesz plan „Góry lodowej", natomiast na biurku klucze (obrazek powyżej) do sortowni, które podnieś. Zanim opuścisz pomieszczenie przeczytaj notatkę leżącą na ksero. Dowiesz się z niej, że poczta niedawno zaczęła korzystać z systemu GPS do lepszej kontroli rozwożonych paczek.

Wróć na piętro niżej i otwórz kluczami zamknięte wcześniej drzwi. Następnie obejrzyj wszystkie paczki w pomieszczeniu (chodzi o te aktywne, które rozpoznasz korzystając ze zmysłu przetrwania.

Okaże się, że żadna z paczek nie była zaadresowana do chłopaka. Zanim opuścisz pokój warto pozbierać sporą ilość różnych komponentów, głównie taśm klejących.

z012

Ponadto koniecznie zwróć uwagę na mapę wiszącą na ścianie. Znajdziesz na niej listę furgonetek oraz klucze do jednej z nich (obrazek powyżej). Po przeczytaniu listy weź klucz i opuść budynek, najlepiej przez drzwi z lewej. Przed sobą zobaczysz niebieską furgonetkę. Otwórz bagażnik i przeczytaj listy, który znajdziesz w skrzyni w środku. Jest on związany z zadaniem dodatkowym „List do Sery", „List do Polata" oraz „List do Eylema".

W tej furgonetce nie będzie paczki dla chłopaka. Na mapie pojawi się jednak lokalizacja drugiej furgonetki, stojącej na północny zachód od twojej pozycji. Okaże się, że stoi ona na szczycie zawalonej autostrady. Dostań się do niej, załatw okoliczne zombie i otwórz niebieską furgonetkę kluczem.

W środku znajdziesz poszukiwaną paczkę. Podnieś ją i zanieś dzieciakowi Jasirowi, co zakończy zadanie.

Następnie: Dying Light: The Following - Zadanie poboczne: Rozstaje

Powrót do spisu treści: Dying Light: The Following - Poradnik, Solucja.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami