Dziewięć minut rozgrywki z Assassin's Creed Chronicles: Russia

Zwieńczenie trylogii.

Trzecia i ostatnia część platformowej serii Assassin's Creed Chronicles - z akcją w Rosji - debiutuje już jutro, a przed premierą zapoznać można się z nowym materiałem z rozgrywki.

1

Bohaterem tej odsłony „pobocznego” cyklu jest Nikolai Orelov. Akcja toczy się w 1918 roku, pomiędzy komiksami The Fall i The Chain.

Nasz bohater stara się opuścić kraj targany skutkami rewolucji październikowej, ale wcześniej musi wykonać ostatnie zadanie i ukraść Bolszewikom pewien artefakt.

Cykl Chronicles to nietypowe odsłony - poczynania postaci obserwujemy z boku, jak w dwuwymiarowych platformówkach. Każda część modyfikuje także styl oprawy - ten w Russia będzie monochromatyczny, z czerwonymi akcentami.

Skorzystamy zapewne z podobnej mechaniki rozgrywki, stawiającej na skradanie w stopniu większym niż „pełnoprawne” odsłony na PC i konsolach. Sytuację zmienia nieco karabin.

Jutro debiutuje także zbiorcze wydanie trzech części - Chronicles Trilogy Pack - a na 5 kwietnia zaplanowano premierę na PlayStation Vita.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami