Pierwszy mod do The Division poprawia oprawę graficzną

Profil SweetFX w akcji.

Sieciowa strzelanka The Division od Ubisoftu ukaże się dopiero 8 marca, ale fani przygotowali już pierwsze modyfikacje, dla zakończonej niedawno wersji beta na PC.

1

Kilka dni testów wystarczyło na przygotowanie dedykowanych profili w programie SweetFX, stosowanych w przeszłości w wielu innych produkcjach, od GTA 5 do Star Wars Battlefront.

SweetFX to popularna i prosta w instalacji aplikacja. Nie zmienia oprawy w znaczącym stopniu, a jedynie dodaje lub modyfikuje parametry istniejących efektów czy paletę kolorów.

Odsłonę The Division na komputery osobiste i tak należy uznać za udaną pod względem graficznym, a zwolennicy PC martwią się pewnie bardziej o zabezpieczenia przeciwko oszustom.

Użytkownik serwisu YouTube o pseudonimie „Xenthor Xi” postanowił jednak pójść krok dalej i przygotował specjalne profile SweetFX, prezentowane w materiałach poniżej.

The Division jest ponownie niedostępne, ale możliwe, że jeszcze w tym miesiącu odbędzie się kolejna faza testów, tym razem otwartych już dla wszystkich zainteresowanych. A to oznacza kolejne mody.

2
Przed...
3
...i po

Poniżej materiały wideo, z opcją 1440p i 60 FPS do włączenia:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami