Niepokorna Faith w zwiastunie Mirror's Edge Catalyst

Ruszyły zapisy do bety.

Electronic Arts i deweloperzy z DICE opublikowali dziś nowy trailer gry Mirror's Edge Catalyst. Zwiastun skupia się na Faith, głównej bohaterce.

Twórcy uruchomili też rejestrację do zamkniętych testów produkcji. Zapisać można się na oficjalnej stronie. Data rozpoczęcia bety pozostaje nieznana.

Na początku przygody dziewczyna opuszcza areszt i nawiązuje kontakt z organizacją Sprinterów, kurierów i korporacyjnych szpiegów działających poza prawem.

Materiał sugeruje jednak, że starzy znajomi Faith nie chcą narażać się niejakiemu Krugerowi - prezesowi firmy utrzymującej porządek w dystopijnym Mieście Szkła. Bohaterka zdobywa informacje, które mogą zaszkodzić prezesowi korporacji.

Nowa gra od DICE to restart cyklu, nie kontynuuje więc historii z poprzedniej odsłony. Sednem rozgrywki pozostaje parkour, element walki jest silniej powiązany z bieganiem i pędem, a największą nowością jest struktura otwartego świata.

Mirror's Edge Catalyst debiutuje 26 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami