Batman: Arkham Knight jednak bez wersji na Mac i Linux

Wydawca przeprasza.

Firma Warner Bros. poinformowała o anulowaniu dalszych prac nad konwersją gry akcji Batman: Arkham Knight na systemy operacyjne Mac OS i Linux.

2
Batman atakuje fanów Linuksa

„Z przykrością potwierdzamy, że Batman: Arkham Knight nie ukaże się na Macach i Linuksie” - napisano w komunikacie na Steamie.

„Jeśli posiadacie zamówienie przedpremierowe na taką wersję, prosimy złożyć wniosek o zwrot pieniędzy na Steamie” - napisano dalej.

Po tragicznym stanie technicznym gry po debiucie na PC, to ogłoszenie można postrzegać jako kolejny cios wymierzony w fanów serii Batman na komputerach osobistych.

Błędów i niedoróbek było tak sporo, że wkrótce po premierze w czerwcu ubiegłego roku, wydawca zdecydował się usunąć grę z oferty, w oczekiwaniu na łatki.

Ostatni test Digital Foundry z listopada 2015 roku potwierdził, że choć rozwiązano sporo kłopotów, to nadal nie poradzono sobie z fundamentalnymi problemami z płynnością, generującymi spadki nawet na najmocniejszym sprzęcie.

W grudniu Batman: Arkham Knight otrzymał ostatnie rozszerzenie DLC - Season of Infamy. Dodatek wprowadza czterech nowych złoczyńców, z którymi musi zmierzyć się Człowiek Nietoperz.

To najprawdopodobniej ostatnia odsłona cyklu z Batmanem od brytyjskiego studia Rocksteady - choć wydawca nie wypowiadał się jeszcze w tej kwestii.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami