Wyścigi ścigaczy ze Star Wars na mapie do Halo 5

Dzieło fana.

Halo 5: Guardians wzbogaciło się w połowie grudnia o tryb Forge, czyli potężny edytor map do trybu sieciowego. Jednym z interesujących projektów jest Boonta Eve, w stylu wyścigów ścigaczy z uniwersum Star Wars.

1
Ścigacz jak prawdziwy

Mod przypomina imprezę Boonta Eve Classic na Tatooine, choć niebezpieczny sport rodem z filmu „Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo” musiał oczywiście zostać zmodyfikowany z myślą o ograniczeniach gry.

Różnorodne i kolorowe pojazdy bazują na tych stworzonych na potrzeby Halo, więc ich prędkość nie jest może oszałamiająca, ale na pewno pochwalić można dbałość o szczegóły.

Są nawet dwa słońca Tatooine czy trybuny dla kibiców. Po śmierci nie odrodzimy się niestety w pojeździe, ale możemy udać się na okoliczne skały i strzelać do innych uczestników wyścigu, celując w specjalny, czerwony karnister.

Modele ścigaczy są różnorodne, więc wybór odpowiedniego ma znacznie. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy ten największy i utkniemy w kanionie.

Halo 5 nie posiada też odpowiedniego trybu rozgrywki dla wyścigów z okrążeniami, więc projekt Boonta Eve to tylko ciekawostka, do sprawdzenia zwłaszcza ze znajomymi.

Aby otrzymać dostęp do mapy, musimy znaleźć użytkownika „CaptainDireWolf” w Xbox Live.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami