Po fali oszustów, Ubisoft obiecuje „sprawiedliwe” The Division

W pełnej wersji będzie lepiej.

Ubisoft zapewnił, że poradzi sobie z plagą oszustów, którzy podczas testów beta chętnie wykorzystywali znalezione błędy - nie tylko na PC, ale podobno i na PlayStation 4.

1
To nie jest screen z gry

Problemem polegał na tym, że spora część statystyk postaci przechowywana była lokalnie, po stronie gracza. Wystarczyło je zmodyfikować, a po włączeniu gry serwer wczytywał je bez sprawdzania.

Największym kłopotem było sporo niewidzialnych postaci, zabijająca uczciwych graczy bez ostrzeżenia - po zmodyfikowaniu prędkości bohatera.

„Przez ostatnie kilka dni widzieliśmy bezprecedensowy poziom zainteresowania zamkniętymi testami. Dokładnie przyglądamy się zgromadzonym opiniom” - napisano teraz w oświadczeniu na oficjalnym forum dyskusyjnym.

„Zdajemy sobie sprawę ze stosowania oszustw w wersji PC. Twórcy są w pełni zaangażowani w przygotowanie odpowiednich rozwiązań i taki system będzie gotowy w dniu premiery, by upewnić się, że rozgrywka jest sprawiedliwa” - dodaje Ubisoft.

Wydawca mówi o premierze, czyli dniu 8 marca. Możliwe jednak, że zabezpieczenia sprawdzimy wcześniej, bo już podczas otwartej bety, zaplanowanej podobno na 16-21 lutego. Te testy nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami