Broforce, Assault Cactus i Action Henk do wyboru w głosowaniu PS Plus

Abonenci wybiorą następną grę.

Sony ponownie pozwala abonentom PlayStation Plus zagłosować na tytuł, który zostanie w przyszłym miesiącu udostępniony subskrybentom na PlayStation 4.

1

Plebiscyt startuje 9 lutego i obejmuje platformówkę Action Henk, Assault Android Cactus oraz Broforce.

Action Henk zmierza 4 marca także na Xbox One, a w przyszłości również na PS3, PS Vita i Wii U. To platformówka stawiająca na zręczność i pokonywanie skomplikowanych etapów zbudowanych z dziecięcych zabawek, nieco w stylu motocyklowego Trials lub serii Joe Danger.

Assault Android Cactus to „twin-stick shooter”, więc jedną gałką pada kontrolujemy poruszanie się postaci, a drugą celujemy. Akcja jest dynamiczna, kolorowa i przedstawiona w rzucie izometrycznym. Do tego lokalna kooperacja.

Broforce to chyba najlepiej znana nazwa w zestawieniu: kooperacyjna gra platformowa z elementami strzelanki, inspirowana filmami akcji z lat 80. i 90. Wcielamy się w postacie wzorowane na kinowych bohaterach z przeszłości, walcząc z terrorem w lokacjach podatnych na destrukcję.

Marcowa akcja „Vote to Play” to drugie podejście Sony do tej inicjatywy. W sierpniu ubiegłego roku w gronie Zombie Vikings, Armello i Grow Home wygrała ta ostatnia pozycja.

Aby oddać głos, należy zalogować się na swoje konto w PlayStation Network. Sekcja Vote to Play znajduje się w dziale z nowościami, w powiadomieniach lub w PlayStation Store. Jeśli zmienimy zdanie, zawsze możemy zmodyfikować wybór.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, walka, sekrety i mechanika.

ArtykułCyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Nowości, edycje, rozgrywka - wszystko, co warto wiedzieć.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami