Symulator Star Citizen dostępny za darmo w tym tygodniu

Kampania będzie osobnym tytułem.

Kosmiczny symulator Star Citizen jest w tym tygodniu dostępny za darmo dla wszystkich zainteresowanych, posiadających konto w grze.

1

Deweloperzy z Cloud Imperium Games oferują wersję Alpha 2.1.2, zawierającą najnowszą odsłonę wszechświata, moduł Arena Commander do walki statków oraz moduł społecznościowy, pozwalający spotkać się z innymi graczami na jednej ze stacji.

Dowiedzieliśmy się także, że już 14 lutego twórcy zamierzają rozdzielić tryb fabularny Squadron 42 od reszty Star Citizen.

Opowieść dla pojedynczego gracza będzie dostępna do kupienia osobno lub w zestawie, razem z pozostałymi trybami. Deweloperzy ostrzegają, że osoby zainteresowane nabyciem całości powinny rozważyć przedpremierowe zamówienie przed 14 lutego, by zaoszczędzić pieniądze.

Star Citizen to przede wszystkim „symulator życia w kosmosie”. Rozwijać się i zarabiać będzie można na wiele sposobów - zaciągając się do wojska, zostając piratem, zajmując się handlem lub wydobywaniem surowców. Wszystko to w rozległej galaktyce w towarzystwie innych graczy.

W kampanii Squadron 42 pojawi się sporo znanych nazwisk, jak choćby Gary Oldman, Gillian Anderson, Andy Serkis, Mark Strong, John Rhys-Davies czy Mark Hamill.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami