Superhot - premiera 25 lutego na PC

Polska strzelanka zmierza też na Xbox One, w marcu.

Polska strzelanka Superhot otrzymała datę premiery - 25 lutego na PC (Windows, Mac, Linux). Niezależna produkcja trafi także na Xbox One, w marcu.

1
Auć!

W planach jest również wydanie pudełkowe na obie platformy docelowe, od firmy Imgn.pro.

Gra powstała w ramach imprezy, podczas której deweloperzy mieli 7 dni na zaprojektowanie prostej strzelanki. Demo szybko przyciągnęło uwagę graczy i mediów branżowych na całym świecie, co przełożyło się na sukces zbiórki pieniędzy na Kickstarterze.

„Bez regeneracji życia, bez dogodnie rozmieszczonych pudełek z amunicją. Tylko ty, otoczony i bez przewagi liczebnej, podnoszący bronie poległych przeciwników, by strzelać, siekać i wymanewrować huragan pocisków, w zwolnionym tempie” - czytamy w opisie najnowszego zwiastuna.

Pomysł na rozgrywkę jest dosyć nietypowy - czas płynie tylko wtedy, gdy główny bohater się porusza. Pozwala to w efektowny sposób unikać kul wroga. Twórcy zdecydowali się na minimalistyczną oprawę graficzną, w której dominują biel i szarość z czerwonymi akcentami.

Superhot jeszcze przed premierą docenili między innymi organizatorzy imprezy Independent Games Festival, wymieniając polską produkcję w nominacjach do głównego wyróżnienia - Seumas McNally Grand Prize.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami