Video: Strefa Mroku w The Division

Materiał z wersji PC.

The Division to nie tylko eksploracja Manhattanu i wykonywanie kolejnych misji fabularnych oraz pobocznych. To także niebezpieczna Strefa Mroku.

Obszar ten jest odgrodzony od pozostałej części lokacji. Wytłumaczenie fabularne mówi o fakcie większego poziomu skażenia. W praktyce jest to strefa, w której spotykamy obcych graczy i możemy otworzyć do nich ogień.

Dlaczego warto rozważyć rozpoczęcie strzelaniny? Jeżeli nieznany nam agent ma przy sobie żółty pojemnik, oznacza to, że znalazł w Dark Zone jakieś przedmioty - i możemy mu je zabrać. Stajemy się wtedy bandytą i godzimy się z faktem, że mogą na nas polować inni gracze.

Oczywiście pacyfiści mogą po prostu szukać cennego sprzętu na własną rękę. W Strefie Mroku czekają na nas skrzynie z ekwipunkiem oraz komputerowi wrogowie, po których czasem pozostają dobrej jakości skarby.

Po zdobyciu przedmiotów nie możemy się jednak cieszyć, że jesteśmy ich właścicielami. Najpierw musimy dotrzeć na jedno z lądowisk, wezwać śmigłowiec, a później opuścić Strefę Mroku i odebrać znalezioną broń czy pancerz w bazie głównej. O ile na lądowisku nie zabiją nas bandyci.

The Division debiutuje 8 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami