Testy wersji beta The Division przedłużone o 24 godziny

Do wtorku.

Ubisoft chce umożliwić jak największej liczbie osób przystąpienie do bety sieciowej strzelanki The Division, przedłużając testy o dodatkowe 24 godziny.

1

Serwery zostaną więc wyłączone nie w poniedziałek, jak pierwotnie planowano, lecz we wtorek - 2 lutego - o godzinie 12, w południe.

Z komunikatu na oficjalnym forum dyskusyjnym wynika, że deweloperzy chcą nie tylko umożliwić rozgrywkę osobom, które złożyły wcześniej zamówienia przedpremierowe, ale także tym na „liście oczekujących”, czyli zarejestrowanym na stronie gry.

„Pracowaliśmy bardzo ciężko, by zaprosić jak największą liczbę graczy, utrzymując jednocześnie płynne działanie dla wszystkich uczestników bety” - napisano w oświadczeniu.

Testy rozpoczęły się w ostatni czwartek na Xbox One oraz dzień później na pozostałych platformach sprzętowych - PC i PlayStation 4. Pełna wersja gry ukaże się 8 marca.

„Klimat miasta pogrążonego w chaosie jest niepowtarzalny i nawet kiedy skończymy wszystkie misje, ciągle czujemy chęć przespacerowania się po nieznanej uliczce” - napisał w swoich wrażeniach Łukasz.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (13)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami