LIVE: Gramy w The Division

AKTUALIZACJA: Zapis transmisji już dostępny.

Aktualizacja: Opublikowaliśmy zapis livestreamu z The Division. Z przyczyn technicznych nie udało się zarejestrować początku transmisji.

*

Oryginalna wiadomość: Testy The Division rozpoczynają się dziś na PC i PlayStation 4, a od wczoraj w betę mogą grać posiadacze konsoli Xbox One. Mamy dostęp do wersji komputerowej, postanowiliśmy więc zaprezentować ją na żywo.

Livestream startuje o godzinie 20:00. Nie mieliśmy jeszcze okazji zapoznać się z nową produkcją Ubisoftu, dlatego zapraszamy na wspólne odkrywanie opustoszałego Manhattanu.

Beta oferuje tylko część zawartości, która znajdzie się w pełnej wersji. Możliwe jest ukończenie jednej głównej misji fabularnej i różnych aktywności pobocznych.

Rozgrywka przypomina w założeniach rozwiązania z Destiny. Można grać w pojedynkę, ale deweloperzy zachęcają do działania w kooperacji - maksymalnie z trójką znajomych. Istotnym elementem jest zdobywanie coraz lepszego ekwipunku i rozwijanie bohatera.

The Division ukaże się 8 marca. Beta potrwa do niedzieli.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami