Możliwość użyczenia głosu w Uncharted 4 nagrodą w konkursie

Próbną kwestię można przesyłać do 2 lutego.

Przedstawiciele Sony Computer Entertainment Polska poinformowali o nowym konkursie związanym z Uncharted 4. Zwycięzca będzie mógł użyczyć głosu jednej z postaci w polskiej wersji językowej.

- To wyjątkowy konkurs i myślę, że każdy chciałby usłyszeć swój głos w takiej produkcji, w której można także usłyszeć samego mistrza - Jarosława Boberka - powiedział Stefan Nabiałczyk, Senior Product Manager SCE Polska.

Zobacz także: Uncharted 4 recenzja - podsumowanie najnowszej odsłony oraz ocena gry.

Zasady są proste. By wziąć udział w konkursie należy nagrać i opublikować na YouTube zdanie „Każdy skarb ma swoją cenę w grze Uncharted 4: Kres Złodzieja”. Wypowiedź trzeba nagrać cztery razy, by wyrażała radość, strach, ekscytację i gniew.

Link do opublikowanego materiału należy później umieścić w komentarzach na kanale PlayStation Polska Extra. Zgłoszenia będą przyjmowane do 2 lutego.

Uncharted 4 debiutuje 27 kwietnia na PS4. Nowa odsłona będzie ostatnią częścią przygód Nathana Drake'a. Bohater spotka się między innymi ze swoim bratem, którego uznawał za zmarłego.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami