Jazda na tygrysie i rozbudowa osady w materiałach z Far Cry Primal

Nowe fragmenty rozgrywki.

Angielski Eurogamer opublikował trzy materiały wideo z nowymi fragmentami rozgrywki z Far Cry Primal. Możemy przyjrzeć się między innymi rozbudowie osady i wykorzystywaniu w walce drapieżników.

Gracze wcielą się w Takkara, łowcę z plemienia Wenja. Jego pobratymcy zostaną pokonani i przepędzeni przez przedstawicieli dwóch silniejszych plemion. Misją bohatera będzie zebranie towarzyszy i pokonanie agresorów.

Element rozbudowy wioski nie jest szczególnie skomplikowany - nowe struktury można konstruować wyłącznie w konkretnych, wyznaczonych punktach. Proces budowy ogranicza się do zebrania materiałów i przytrzymania przycisku.

Odblokowane struktury oferuję pewne bonusy - dostęp do większej liczby przedmiotów, dodatkowe zadania i oczywiście cenne punkty doświadczenia. Wszystkie chatki można ulepszać, by przynosiły większe korzyści.

Bohater będzie mógł oswajać, wykorzystywać w walce, a nawet ujeżdżać drapieżne zwierzęta. W poniższym filmie zaprezentowano jazdę na tygrysie szablozębnym.

Pierwszy materiał przedstawia początek kampanii, w tym scenki fabularnego wprowadzenia, dlatego ostrzegamy przed ewentualnymi spoilerami.

Far Cry Primal ukaże się 25 lutego na PlayStation 4 oraz na Xbox One, a wersja PC zadebiutuje 1 marca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami