Drugi sezon rozgrywek w Rocket League rozpocznie się w lutym

Zmiany w grach rankingowych.

Deweloperzy ze studia Psyonix poinformowali, że razem z nową aktualizacją Rocket League w lutym rozpocznie się drugi sezon rozgrywek rankingowych.

„Celem jest zmniejszenie znaczenia pojedynczych wygranych czy przegranych i skupienie się na tym, co najważniejsze - czyli na regularnym graniu i trenowaniu” - podkreślili twórcy we wpisie na Steamie.

Mecze rankingowe będą dostępne pod nazwą „Competitive Matchmaking”. Projektanci usuną też system punktów rankingowych, by pozostał tylko jeden - Skill Rating.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

Zmienią się także dywizje, do których można awansować. Będzie ich w sumie dwanaście i zastąpią tradycyjne ligi - brązową, srebrną, złotą i platynową.

Zaznaczono również, że pierwsza liga nie będzie miała ograniczonej liczby miejsc, co oznacza, że każdy - o ile wykaże się odpowiednimi umiejętnościami - będzie mógł się do niej dostać.

Rocket League dostępne jest na PS4 i PC, ukaże się też na Xbox One. Założenia gry są proste. Użytkownicy sterują szybkimi pojazdami na boisku i starają się zdobyć bramki dla swojej drużyny.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami