Gillian Anderson w materiale „zza kulis” Star Citizen

Aktorka wciela się w jedną z ważniejszych postaci w kampanii.

Twórcy Star Citizen opublikowali nowy materiał wideo prezentujący kulisy powstawania scen przerywnikowych do kampanii, czyli trybu Squadron 42.

Film skupia się na aktorce Gillian Anderson, która wciela się w kapitan Rachel Maclaren, córkę admirała Bishopa (Gary Oldman). W kampanii wystąpią także Andy Serkis (trylogia „Władca Pierścieni”, „King Kong”), Mark Strong („Sherlock Holmes”, „Gra Tajemnic”) i Mark Hammil („Gwiezdne Wojny”).

- Chyba nie byłam wystarczająco przygotowana na to, jak odsłonięty i obnażony się czujesz [w kostiumie motion-capture] - stwierdziła Anderson. - Ale przynajmniej mój był w czarnym kolorze.

Materiał udostępniony przez deweloperów pozwala zauważyć, że było to pierwsze tego rodzaju zadanie dla znanej z „Archiwum X” aktorki, która szybko zdała sobie jednak sprawę, że taka praca to „dobra zabawa”.

Squadron 42 ma zadebiutować przed końcem roku roku.

Star Citizen to przede wszystkim „symulator życia w kosmosie”. Rozwijać się i zarabiać będzie można na wiele sposobów - zaciągając się do wojska, zostając piratem, zajmując się handlem lub wydobywaniem surowców. Wszystko to w rozległej galaktyce w towarzystwie innych graczy.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami