Imponujący supersamochód w nowej modyfikacji GTA 5

Oraz Doof Wagon z Mad Max.

Twórcy modyfikacji do Grand Theft Auto 5 opublikowali w ostatnich tygodniach dwa interesujące pojazdy do gry: supersamochód Daewoo-FSO Tico SX z 1998 roku oraz Doof Wagon z Mad Max.

1
Pogromcy szos

Ten pierwszy projekt to przeniesienie konceptu z GTA 4. Popularny pogromca szos dostępny jest nawet z polską tablicą rejestracyjną, ale twórca o wiele mówiącym pseudonimie „darewnoo” przygotował także mnóstwo innych opcji.

Po odwiedzeniu dowolnego warsztatu dostępnych jest 110 cześci do tuningu. Do tego odpowiedni model sterowania, zniszczeń i oświetlenia, różne kolory czy możliwość podłączenia przyczepy.

Druga z nowych konstrukcji jest już mniej realistyczna - to Doof Wagon z ostatniej części serii filmów „Mad Max”, z własnym gitarzystą w wyposażeniu standardowym. Instrument nie bucha niestety płomieniami.

Daewoo Tico znajdziemy pod tym linkiem, a Doof Wagon to cześć zestawu Funny Vehicles Pack, gdzie znajdziemy jeszcze sanie Mikołaja, wózek sklepowy czy ciężarówkę z didżejem.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami