Edytor postaci z Black Desert Online dostępny do pobrania

W lutym kolejne testy.

Twórcy sieciowego Black Desert Online udostępnili jeden z najważniejszych elementów produkcji - rozbudowany edytor postaci - do pobrania za darmo.

1
Postać i koń

Aplikacja pozwala nie tylko zmodyfikować setki parametrów wyglądu tworzonych postaci, lecz także przenieść bohatera do pełnej wersji gry po premierze lub tez podzielić się dziełem ze znajomymi.

Samodzielny program można już pobrać na oficjalnej stronie gry.

Osobno dowiedzieliśmy się także, że w przyszłym miesiącu rozpocznie się druga i ostatnia faza zamkniętych testów. Nie podano jednak dokładnej daty startu.

Do bety przystąpią wybrane osoby, zgłaszające się na oficjalnej stronie. Dostęp zarezerwować można także przez zakup gry przed premierą, w jednym z trzech pakietów.

W odróżnieniu od wersji dostępnej w Korei Południowej i w Rosji, „zachodnie” Black Desert Online nie będzie darmowe - wystarczy jedynie zakup podstawowego wydania, bez abonamentu. Pojawią się za to transakcje cyfrowe.

Tytuł studia Pearl Abyss to sieciowa produkcja RPG stawiająca w dużym stopniu na akcję i dynamiczną walkę. Produkcja rozgrywa się w świecie fantasy, ale projekty postaci spodobają się fanom anime.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami